Науковці Університету – переможці двосторонніх науково-дослідних проєктів

14.01.2021

Вітаємо науковців Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які стали переможцями конкурсів двосторонніх науково-дослідних проєктів.

За результатами відбору, оголошених в Міністерстві освіти та науки України, у 2021-2022 р. фінансування отримають:

Українсько-чеський науково-дослідний проєкт «Ерозійна стійкість композитних матеріалів Cu-W при взаємодії з плазмою». Університет-партнер – Технологічний університет Брно.

Науковий керівник проєкту від Університету Анатолій Веклич, професор, д. фіз.-мат. наук, завідувач кафедри фізичної електроніки факультету радіофізики, електроніки та компютерних систем.

Українсько-австрійський науково-дослідний проєкт «На шляху до сталого правосуддя в умовах сучасних викликів: пошук найкращих шляхів вирішення цивільних та господарських спорів і посилення співпраці між Україною та Австрією». Університет-партнер – Дунайський університет Кремса.

Науковий керівник проєкту від Київського національного університету імені Тараса Шевченка – Ірина Ізарова, д-р. ю. наук, професорка кафедри нотаріального та виконавчого процесу і адвокатури Інституту права.

За інформацією

Ганни Толстанової, начальниці НДЧ КНУ