До уваги представників масмедіа!

03.12.2020

4 грудня 2020 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться другий тур виборів ректора.

Голосування буде проходити з 9:00 до 15:00 на шести виборчих дільницях.

Для забезпечення права кожного на інформацію та з метою всебічного і об’єктивного висвітлення виборчого процесу, а також для злагодженої організації роботи медіа у день виборів просимо вас зареєструватись на подію у електронній формі.

У зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію Центральна виборча комісія з проведення виборів ректора КНУ встановила квотний принцип допуску представників ЗМІ: один журналіст та один технічний працівник від кожного зареєстрованого ЗМІ в межах норми площі на одну особу, визначеної протиепідемічними заходами в Україні та м. Києві.

Телефон для довідок: +38044 239-34-60.

Дякуємо за співпрацю.