Завершення першого навчального семестру в Бізнесшколі КНУ

26.11.2020

Студенти й працівники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також усі інші, зацікавлені в розвитку власних підприємницьких здібностей, мали нагоду долучитися до занять у Бізнесшколі Наукового парку КНУ.

Урочисте відкриття цьогорічного циклу навчань у Бізнесшколі КНУ відбулося 8 жовтня 2020 року, а вже 21 листопада слухачі школи взяли участь у фінальному занятті осіннього навчального семестру. За час осіннього курсу лекцій учасники Бізнесшколи мали нагоду прослухати мотиваційні виступи від успішних підприємців, досвідчених консультантів у галузі фінансів, маркетингу, реклами й комунікації.

Перші заняття було присвячено побудові команди й напрацюванню навичок із побудови комунікацій. Тренування проводив Володимир Зубченко, директор Бізнесшколи КНУ, PhD і сертифікований актуарій. Асистентами й тренерами для учасників і сформованих ними команд виступали волонтери-організатори й запрошені тренери. Потому слухачі опановували такі можливі аспекти підприємницької й комерційної діяльності, як:

• засади підкорення ринку – від Володимира Стецика, віцепрезидента Київської школи економіки з бізнес-освіти, аналітика й бізнес-консультанта;
  • особливості юридичного оформлення власної діяльності в межах функціонування компанії чи фірми – від Олександра Голода, старшого юриста в Legal IT Group, експерта з питань інвестицій;
  • проведення ефективних маркетингових кампаній у соціальних мережах і залучення потенційних покупців у віртуальному просторі – від Євгенії Гордієнко, експертки з influence-маркетингу, колишньої маркетологині Nike, засновниці агенції influence-маркетингу JGordienko;
  • стратегії в бізнесі й ефективне управління ним – від Юлії Алексєєвої, бізнесконсультантки, лекторки Міжнародної школи власників бізнесу «Висоцький консалтинг», колишньої власниці туристичної компанії «Zabugor».

Упродовж осіннього семестру учасники працювали в різних командах, взаємодіяли з різними тренерами, проводили опитування власників малого й середнього бізнесу щодо наявних проблем під час коронакризи, запроваджували власні проєкти й пропонували шляхи для їхнього втілення.

Команда організаторів нагадує, що заняття Бізнесшколи КНУ імені Тараса Шевченка неодмінно продовжаться після перерви, команда волонтерів-організаторів щиро бажає всім студентам успішного складання зимової сесії й натхнення для звершень у царині інноваційного підприємництва!

За матеріалами Бізнесшколи КНУ