Нові здобутки аспірантів Київського національного університету імені Тараса Шевченка

20.10.2020

Одразу чотирьох аспірантів Університету відзначено академічними стипендіями у 2020/2021 навчальному році.

Стипендію Кабінету Міністрів України призначено аспіранту третього року навчання географічного факультету Бончковському Олександру Сергійовичу, який є автором і співавтором 43 наукових публікацій,  у тому числі "Атласу адміністративно-територіального устрою України: новий районний поділ та територіальні громади: 2020", працює у складі дослідницького колективу держбюджетної теми «Реконструкція природних умов ареалів проживання людини на території України в доісторичний та історичний час», а також є головою природничого напряму Товариства Дослідників України.

Академічні стипендії імені М. С. Грушевського призначено трьом аспірантам другого року навчання: Волошиній Вікторії Олегівні (механіко-математичний факультет), Опрелянській Аліні Олександрівні (Інститут філології), Сташку Олександру Сергійовичу (фізичний факультет).

Вітаємо аспірантів та їх наукових керівників, які вагомими науковими здобутками втілюють девіз нашого Університету: Utilitas, Honor et Gloria. Бажаємо нових наукових звершень!

Проректор з наукової роботи Жилінська О. І.