Робочий візит Президента України до Університету

21.09.2020

У неділю, 20 вересня 2020 року, Президент України Володимир Зеленський відвідав Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Під час візиту Президент зустрівся з ректором університету Леонідом Губерським. У зустрічі брали участь керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, перший помічник Президента Сергій Шефір, перший заступник Керівника Офісу Президента Сергій Трофімов, заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

У ході зустрічі присутні обмінялися думками щодо нагальних проблем вищої освіти України. Зокрема, керівництво держави та університету обговорили перспективи розвитку університетської освіти в умовах пандемії, питання державно-приватного партнерства у сфері освіти й науки, можливості розбудови мережі студентських гуртожитків, успішне відновлення в КНУ імені Тараса Шевченка підготовки медиків, результати цьогорічної вступної кампанії тощо.

Ректор ознайомив Володимира Зеленського з історією Університету та провів для нього екскурсію історичною будівлею Головного корпусу, в якому Глава Держави був уперше.