Вітання з нагоди Дня працівників фізичної культури і спорту

21.09.2020

У приміщенні Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації відбулося урочисте нагородження працівників фізичної культури і спорту закладів, що розташовані на території району.

Голова Голосіївської РДА Сергій Садовий привітав присутніх з Днем працівників фізичної культури і спорту, побажав міцного здоров’я, натхнення в роботі, спортивних і професійних досягнень, відзначив важливість їхньої роботи в сучасних непростих умовах.

Подяками за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту були відзначені викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Навчально-спортивного комплексу Київського національного університету імені Тараса Шевченка Головченко О. П., Глушенко І. В., Іщенко О. В. і Воронков К. П.

Вітаємо наших викладачів і бажаємо нових досягнень!

За інформацією кафедри фізичного виховання та спорту НСК КНУ