Зустріч із заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування

31.07.2020

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка обговорили питання проблем психічного здоров’я та університетської медичної науки.

У зустрічі, яка відбулася 30 липня, взяли участь Оксана Дмитрієва, Народний депутат України, заступниця голови Комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування; Ірина Пінчук, директорка Інституту психіатрії Університету; Віктор Черняк, директор Університетської клініки; Семен Глузман, президент Асоціації психіатрів України.

Обговорили питання подальшого розвитку фундаментальних та прикладних наукових досліджень проблем психічного здоров’я, університетської медичної науки, надання психіатричної допомоги в умовах реформи охорони здоров’я, питання фінансування діяльності Університетських клінік.

За інформацією Інституту психіатрії КНУ