В Інституті психіатрії КНУ відбувся тренінг з питань ВІЛ

28.02.2020

24-28 лютого 2020 р. в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка проходив другий тренінг Національних Тренерів «Інтеграція сучасної науки у запобіганні та лікуванні розладів внаслідок вживання речовин та умов, що виникають для осіб із/або ризиком ВІЛ».

Тренінг проводився Українським та Центрально-Азійським центром обміну технологій у сфері залежностей (АТТС) на базі Інституту психіатрії Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

В тренінгу взяли участь спеціалісти з питань ВІЛ, психічного здоров’я та залежностей, представники ВІЛ-сервісних та ЛГБТ громадських організацій із 12 регіонів України:

- МБФ «Міжнародний Альянс громадського здоров’я»; проект «I-TECH»; «Deloitte Consulting»; Державна пенітенціарна служба України; проект «Внутрішні переміщені в Україні: побудова рішень» Військовий  інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м. Київ);

- МБФ «Мангуст» (м. Херсон);

лікарі-психіатри та психологи практичної охорони здоров’я: м. Київ, Львів, Одеса, Слов’янськ,  Краматорськ, Пологі;

- МБФ «Юнітус» (м. Миколаїв);

- керівники регіональних відділень БО «100% LIFE» (організація людей, що живуть з ВІЛ):
м. Одеса, Кривий Ріг, Київ, Чернігів, Запоріжжя, Кропивницький;

- ЛГБТ-організація «ЛіГА» (м. Київ);

- співробітники, студенти та аспіранти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тренінг проводився під керівництвом проф. Ігоря Куценка (UCSD, США) та проф. Ніка Меллоса (UCSD, США) за участі Національних тренерів АТТС: Директора інституту психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка д-ра мед. наук Ірини Пінчук; координатора проекту Центрально-Азійського центру обміну технологій у сфері залежностей (АТТС) в Україні Юлії Ячнік (м. Київ); канд. мед. наук, асистента кафедри психіатрії та психотерапії ФПДО Львівського Національного Медичного Університету імені Данила Галицького (м. Львів) О. Мишаківської; психолога  БО “БФ” Громадське здоров’я”, регіонального супервізора проекту HealthLink, МБФ Альянс громадського здоров’я, Олени Красулі (м. Кривий Ріг); старшого фахівця інноваційних програм, БО “Мережа 100 відсотків життя” Олександри Виноградової (м. Київ).