Новини

Чемпіонати України з більярду

26.02.2020

Лютий для спортсменів-більярдистів Київського національного університету імені Тараса Шевченка видався насиченим.

Так, 11-12 лютого завершився особисто-командний Чемпіонат України з більярдного спорту серед студентів «Вільна піраміда». У змаганнях взяли участь 39 спортсменів з 17 ЗВО, 13 міст.

Здобутки спортсменів КНУ:

• в особистому заліку Чемпіоном став Олександр Лапшин першокурсник економічного факультету, КМСУ, який випередив багатьох майстрів спорту, призерів та чемпіонів світу серед юніорів;
  • у командному заліку  команда Університету (Віталій Свист, Андрій Тихий, Олександр Лапшин) стала бронзовим призером;
  • турнірі «Білія» (забита кількість куль до першої помилки) друге місце посів студент четвертого курсу економічного факультету Віталій Свист – 25 куль.

22-23 лютого проходив Чемпіонат України «Наукова еліта» серед науково-педагогічних працівників ВНЗ з більярду «Вільна піраміда». Особливістю турніру було змагання в двох Лігах: Ліга «Доктор наук v Професор» та Ліга «Кандидат наук v Доцент».

У змаганнях взяли участь 25 спортсменів з 12 ЗВО, 6 міст.

• у лізі «Кандидат наук v Доцент» друге місце зайняв доцент Арсеній Копистира.
  •  парних змаганнях, де команду представляли гравці з ліги «Доктор наук v Професор» та «Кандидат наук v Доцент» перемога за командою Університету (Вадим Цюра – Олександр Курилко).
  • у командному заліку за Університетом третє місце (Вадим Цюра, Олександр Курилко, Степан Дейнеко, Дмитро Расшивалов, Олексій Міхно, Олексій Дєм’янюк, Геннадій Жиров).