Заключний зимовий концерт у Мистецькому салоні

25.02.2020

Працівники Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ імені Тараса Шевченка, викладачі й студенти Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра запрошують на заключний зимовий концерт у Мистецькому салоні Університету.

Музичний виступ відбудеться 26 лютого 2020 року о 17:00 в головному навчальному корпусі Університету.

Гості заходу матимуть нагоду прослухати класичні арії й музичні уривки із опер:

• «Весілля Фігаро»,
  • «Ксеркс»,
  • «Лінда ді Шамуні»,
  • «Любовний напій»,
  • «Милосердіє Тита»,
  • «Продана наречена»,
  • «Рафаель»,
  • «Снігуронька»,
  • «Царева наречена».

Окрім того, вихованці Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра виконуватимуть пісні й мелодії на слова класиків української літератури Тараса Шевченка, Спиридона Черкасенка й Івана Франка, а також композиції на слова київської поетки Лади Реви. Гості концерту матимуть нагоду прослухати пісні в музичній обробці Лева Ревуцького, Анатолія Кос-Анатольського, Миколи Лисенка, Бориса Лятошинського, Володимира Стеценка й Мирослава Скорика. Окрім того, у програмі заходу прозвучать класичні твори зі світової музичної спадщини.

Стежити за анонсами концертів у Мистецькому салоні КНУ можна на офіційному сайті Університету, за покликанням, або на сторінці КНУ в соцмережі фейсбук.

Місце проведення концертів: Мистецький салон (аудиторія 321), головний навчальний корпус КНУ імені Тараса Шевченка.

Адреса: вул. Володимирська, 60, місто Київ.

Телефон для довідок: (044) 239-33-39, (044) 239-31-91.

Довідково: Мистецький салон Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ імені Тараса Шевченка запрошує відвідувати концертні заходи упродовж чергових мистецьких сезонів. Святкові вечори в Молодіжному центрі дарують відвідувачам гарний настрій і приємні враження!

За матеріалами Молодіжного центру

культурно-естетичного виховання КНУ