«Нескорений Майдан»

19.02.2020

19 лютого 2020 року, до 6-ї річниці Революції Гідності, в Головному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка відбулося відкриття фотовиставки «Нескорений Майдан» Олександра Григоровича Тимошенка - члена Національної спілки фотохудожників України, Національної спілки журналістів України, голови громадського об’єднання «Нескорений Майдан».

«Тут експонується тільки маленька частина моїх фоторобіт, всього 14. Але кожна з них відлюстровує страшні факти лютневих подій 2014 року. До Українського інституту національної пам’яті,  музею Революції Гідності, а також в якості доказів до Генеральної прокуратури України я передав понад 2000 знімків», - зауважив автор.

Як безпосередній учасник тих подій, автор своїми світлинами нагадує про біль та відвагу  простих громадян, які змінили хід історії.

У відкритті взяли участь керівник Центру виховної роботи Ірина Кондратьєва, декан історичного факультету Іван Патриляк, студенти, науково-педагогічні працівники.

Фото Тетяни Василик