Інститут права КНУ та Союз юристів України підписали меморандум про співпрацю

05.08.2020

Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка та Всеукраїнське громадське об’єднання «Союз юристів України» підписали меморандум про засади комунікації та співпрацю.

Подія стала важливою для обох сторін, адже спільне здійснення освітньої, аналітичної та практичної діяльності впливатиме на розвиток професійного громадського середовища, допомагатиме захисту прав і свобод людини.

Меморандум підписали Олена Орлюк, виконувачка обов’язки директора Інституту, та Святослав Піскун, голова Спілки юристів України.

Сторони домовилися про співпрацю та обмін інформацією. Йшлося про: використання наукових ресурсів; формування пропозицій щодо проєктів законів та інших нормативно-правових актів; про розробку навчальних програм; впровадження в освітній процес вибіркових начальних дисциплін; про консультації щодо вирішення гострих та актуальних проблем у сфері реалізації принципу верховенства права; про проведення спільних заходів; про навчальні стажування, практики з набуття студентами практичного досвіду тощо.
Сторони підкреслили важливість співпраці, що має стати фактором формування майбутніх юристів, сприяти протидії явищам, що принижують роль юристів в суспільстві.

Також було погоджено можливість утворення осередку СЮУ в колективі Інституту права Університету.