Психологи та лікарі-психіатри КНУ взяли участь у Міжнародному семінарі

23.01.2020

20 січня 2020 року в санаторії «Пуща Озерна» у Пущі-Водиці в рамках 13-го Антинаркотичного спортивно-терапевтичного табору було проведено семінар «Супутні психічні розлади у пацієнтів з залежностями: скринінг та введення», організований Міжнародним центром обміну технологіями у сфері залежностей, Асоціацією психіатрів України та громадською спілкою «Міжнародна Антинаркотична Асоціація».

Семінар був присвячений розгляду тих психічних розладів, які є розповсюдженими серед осіб із залежностями і можуть вступати у певний системний зв'язок.

Спікерами заходу були  Ірина Пінчук, доктор медичних наук, директор Центру обміну технологіями в сфері залежностей, директор Інституту психіатрії КНУ імені Тараса Шевченка, Юлія Ячник -  координатор проекту Центру обміну технологіями в сфері залежностей, лікар-психолог Університетської клініки КНУ та Тетяна Ільницька -  кандидат медичних наук, лікар-психіатр, співробітник Інституту психіатрії Університету.

В семінарі взяли участь понад 70 спеціалістів з п’яти країн: України, Грузії, Азербайджану, Молдови та Казахстану.