Зі святом Соборності України!

Дорога університетська громадо!

Історичний Акт злуки, проголошений 22 січня 1919 року, був символічним документом, який окреслив географічні та ментальні кордони єдиної України. З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя.

Проте наша соборність залишається на порядку денному національних завдань сьогодення. Сучасна Україна – це не лише спільна територія, а й духовна єдність, спільні цінності, ідеали, устремління.

Лише з соборністю в думці, з єдиною Україною в серці ми всі – велика міцна родина.

За свою історію Шевченків університет був і залишається вагомим явищем у культурному, суспільному та громадському житті, що об’єднує сотні тисяч українців, причетних до найважливіших державотворчих процесів нашої країни.

У єдності наша сила й наша перемога.

Зі святом Соборності нас!

Слава Україні – соборній і неподільній!

ректор Леонід Губерський