Університету передано обладнання для інноваційної підготовки медиків

06.12.2019

Інноваційна аудиторія віртуальної реальності ННЦ «Інститут біології та медицини» доповнюється новітнім обладнанням.

6 грудня відбулася урочиста передача викладацьких планшетів для керування навчальним процесом у віртуальній аудиторії та камера «360°» для створення власного 3D контенту, придбаних завдяки співпраці з АТ «Фармак».

Участь у заході взяли: проректор КНУ Олександр Рожко, керівник та фахівець відділу управління персоналом АТ «Фармак» Людмила Коваль та Віталія Заболотна, а також директорка інноваційного центру КНУ Світлана Березіна.

Проректор Олександр Рожко висловив щиру подяку АТ «Фармак» в особі Голови Наглядової ради Філі Жебровської та виконавчого директора Володимира Костюка за надану допомогу у фінансуванні обладнання для інноваційної аудиторії, а також сподівання про подальшу спільну діяльність у підготовці фахівців фармацевтичного спрямування.

За матеріалами інноваційного центру КНУ

Фото: Тетяна Василик