Визначено кращих авторів пісень і поезії

06.12.2019

XVI загальноуніверситетський конкурс авторської пісні та поезії, що відбувся 3 грудня 2019 року в Мистецькому салоні Університету, об’єднав талановитих студентів географічного та юридичного факультетів, Інституту високих технологій, ННЦ «Інститут біології та Медицини» й оптико-механічного коледжу.

Конкурсанти представляли свої творчі здобутки у двох номінаціях: «авторська пісня» та «авторська поезія».

Визначало переможців авторитетне журі на чолі з доктором філологічних наук, професором, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка Михайлом Наєнком. Членами журі також були: членкиня спілки письменників України, голова мистецького об’єднання «Світлина», поетеса Лариса Петрова; керівниця студії естрадного вокалу Молодіжного центру культурно-естетичного виховання, композиторка Оксана Марчун; староста літературної студії імені Максима Рильського, студент 2 курсу Інституту філології Богдан Братусь.

За результатами конкурсу переможцями стали:

У номінації «авторська поезія»:

I місце – Діана Господарець, юридичний факультет.

II місце – Катерина Смаль, географічний факультет.

III місце – Валерія Болобан, оптико-механічний коледж та Буренко Ольга, ННЦ «Інститут біології та Медицини».

У номінації «авторська пісня»:

I місце – Володимир Білик, Інститут високих технологій.

II місце – Еліна Гордійчук, ННЦ «Інститут біології та Медицини».

III місце – Віктор Телешман, аспірант географічного факультету.

Щиро вітаємо переможців та бажаємо натхнення, невичерпної енергії, подальших успіхів і наснаги!

За матеріалами Молодіжного центру культурно-естетичного виховання КНУ