З Днем Збройних Сил України!

06.12.2019

Шановні військовослужбовці, курсанти, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Вітаю вас з Днем Збройних Сил України.

Ваше свято – це свято всього українського народу, який пишається своїми воїнами! Ваша професія – шанована та одна з найважливіших для безпеки держави. Бути військовим – це покликання. Патріотизм, професіоналізм, незламність, мужність наших воїнів, їх вірність обов’язку стали запорукою перемог.

Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже фактично заново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінний бойовий досвід і впевненість у своїх силах і зламала загарбницькі плани агресора.

Неоціненний внесок у обороноздатність держави щодня роблять викладачі, співробітники та курсанти Військового інституту нашого Університету. Ми пишаємося нашими військовими, які є достойними захисниками рідної Вітчизни.

Слава українським захисникам та захисницям! Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями,

Ректор Леонід Губерський