Грудневе засідання Вченої ради КНУ

03.12.2019

2 грудня 2019 р  на останньому в цьому календарному році засіданні Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка розглядалася і затверджувалася низка важливих  питань і рішень.

На початку засідання голова Вченої ради ректор Леонід Губерський вручив Диплом доктора наук доценту кафедри державного управління філософського факультету КНУ Олегу Анатолійовичу Зубчику.

У розгляді Кадрових питань було підтримано і присвоєно вчене звання доцента 15 викладачам та 2 - звання старшого дослідника.

Основним питанням Порядку денного Вченої ради було «Ухвалення фінансового плану КНУ імені Тараса Шевченка на 2020 рік». Доповідь з цього питання зробила начальник планово-фінансового відділу університету Ольга Борисівна Білявська. В доповіді були викладені основні макропоказники 2020 року. Був зроблений порівняльний аналіз кошторисних призначень у 2019 та 2020 роках.

По ходу доповіді ректор Леонід Губерський робив детальний коментар до всіх розділів витрат та надходжень, доцільність тих чи інших операцій і потреб, першочерговість тих чи інших кроків. Він закликав усіх ретельно аналізувати фінансову ситуацію в країні і в університеті, раціонально і ощадливо витрачати кошти і вчитися їх заробляти.

Вчена рада також затвердила ліміти стипендіатів університету на 2 семестр 1019/2020 рік (доповів проректор з науково-педагогічної роботи В. А. Бугров), було також погоджено проєкт Правил прийому на навчання до КНУ імені Тараса Шевченки на 2020 рік (доповів відповідальний секретар Приймальної комісії КНУ Андрій Креневич).

На засіданні заслухали  інформацію про роботу Постійної правничої комісії Вченої ради (доповів голова комісії І. С. Гриценко).

Вчена рада КНУ також затвердила  кандидатури аспірантів для призначення академічної стипендії Президента України, Кабінету Міністрів України та стипендії імені  М. С. Грушевського.

Прес-центр