Офіційне відкриття Центру досконалості Жана Моне в ІМВ КНУ!

19.11.2019

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує взяти участь у церемонії офіційного відкриття Центру досконалості Жана Моне.

Подія відбудеться 21 листопада 2019 року в рамках проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Діджиталізація сучасної системи міжнародних економічних відносин».

Під час роботи конференції також буде проведено спеціальну сесію «Єдиний цифровий ринок ЄС» за підтримки програми Еразмус+ Європейського Союзу в межах проекту Центру досконалості Жана Моне «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).

У заході візьмуть участь відомі українські дослідники із понад 20 закладів вищої освіти і науково-дослідних установ України, зарубіжні науковці, урядовці й дипломатичні працівники.

• Коли: 21 листопада 2019 р., початок о 10.00.
  • Де: Зала вченої ради Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.
  • Адреса: м. Київ, вул. Ю. Іллєнка 36/1, 3-й поверх.
  • Робочі мови: українська, англійська, російська.
  • Контакти оргкомітету: conference.mev@gmail.com

Прес-центр ІМВ КНУ