У центрі радіаційної безпеки КНУ підвищили кваліфікацію фахівці ядерного регулювання України

18.11.2019

Навчально-науковий центр радіаційної безпеки нашого університету з 11 по 15 листопада  2019 року провів підвищення кваліфікації з радіаційної безпеки 23 фахівців Державної інспекції ядерного регулювання України.

Держатомрегулювання України, є центральним органом виконавчої влади, що здійснює незалежне державне регулювання ядерної та радіаційної безпеки і має 7 регіональних інспекцій.

Підвищення кваліфікації в сфері використання ядерної енергії успішно пройшли фахівці з усіх регіональних інспекцій.

Під час активного професійного спілкування проводився порівняльний аналіз міжнародних нормативно-правових актів з радіаційної безпеки, імплементації останніх Директив Ради 2013/59/ЄВРАТОМ. Зокрема, зацікавленість та жваве обговорення викликали питання впровадження культури безпеки при виробництві, перевезенні, використанні джерел іонізуючого випромінювання, поводження з радіоактивними відходами.

Всі завдання були успішно виконані у повному обсязі.

Ми пишаємось тим що з усіх українських навчальних центрів було обрано саме наш Навчально-науковий центр радіаційної безпеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Навчально-наукового центру

радіаційної безпеки                                                         Л.І.Асламова