Із Днем студента!

Шановні студенти Київського національного

університету імені Тараса Шевченка!

Прийміть щирі вітання
із Міжнародним днем студента!

У рік святкування 185-річниці від дня створення нашого славетного Університету приємно усвідомлювати, що його студентство завжди було авангардом української молоді. Ваша активна життєва позиція, участь у суспільних перетвореннях значною мірою сприяла створенню і розбудові української держави.

Сучасна молодь формує тренди, задає високу планку для інших поколінь, розбудовує прогресивний напрям розвитку суспільства. Відкритість до всього нового та оригінальність мислення дають змогу молодому поколінню генерувати ідеї, які змінюють світ.

Тож збережіть свою допитливість, уміння осягати неосяжне й радіти кожному новому дню. Нехай ваші працездатність і цілеспрямованість щедро винагороджуються успіхами.

І будьте впевнені, що ви завжди можете розраховувати на підтримку своєї alma mater.

З повагою та найкращими побажаннями,

Ректор Леонід Губерський