Вітання з Днем захисника України

Шановна університетська родино!

Сьогодні відзначаємо одразу три свята – День захисника України, День Покрови Пресвятої Богородиці і День Українського козацтва.

Це день вдячності всім поколінням захисників України – від воїнів Київської Русі, козацької доби, бійців, які боронили нашу державу в тяжкі часи Другої світової, до воїнів вже нинішніх поколінь, які так само мужньо і самовіддано захищають від зазіхань агресора її суверенітет і незалежність сьогодні.

Ці люди зробили Україну незламною та гордою. Їхній досвід та бойовий дух викликають вдячність співвітчизників, захоплення союзників і страх у ворогів.

Ми пишаємося усіма, хто готовий не на словах, а на ділі повсякчас захищати свою родину, свій народ, свою країну!

Вічна пам’ять і слава героям, які поклали своє життя за наш народ! Ми довіку будемо в боргу перед кожним, хто став на захист Батьківщини!

Щиро віримо в перемогу України, бо наше прагнення миру в боротьбі за свободу підтверджене силою правди. Міцного всім здоров’я, добра й непохитної віри в себе!

Слава Україні!

Героям слава!