КНУ залишається єдиним українським ЗВО у світовому рейтингу з працевлаштування випускників

20.09.2019

Київський національний університет імені Тараса Шевченка посідає позицію у групі 301-500 Рейтингу QS з працевлаштування випускників.

Компанія QS укладає рейтинг на основі п’яти основних показників, а саме:

• репутація Університету серед роботодавців;
  • успішність випускників;
  • партнерські зв'язки з роботодавцями;
  • зв'язки роботодавець/студент;
  • відсотковий показних працевлаштування випускників.

При складанні рейтингу було опрацьовано думки майже 45 000 роботодавців, вивчені біографії понад 29 000 працівників, оцінено співпрацю між вищими шклами та підприємствами за 320 000 місцями для практики.

До першої десятки світових університетів увійшли Массачусетський технологічний інститут (США), Стенфордський університет (США), Каліфорнійський університет в Лос-Анджелесі (США), Університет Сіднея (Австралія), Гарвардський університет (США), Університет Цінхуа (Китай), Університет Мельбурна (Австралія), Кембриджський університет (Велика Британія), Університет Гонконгу (Китай), Оксфордський університет (Велика Британія).

За матеріалами відділу міжнародного співробітництва КНУ