Інновації в навчальному процесі

12.09.2019

У КНУ стартує проект дистанційного навчання «Освіта онлайн», ініційований україно-китайським інноваційним центром.

Започаткування такого проекту викликане, в першу чергу, зростанням попиту на дистанційну освіту в університеті. Адже така форма навчання має суттєві переваги для студентів. Зокрема, це можливість навчатись у зручний час та місці, маючи мультидоступ до навчальних матеріалів. Також навчання можна поєднувати з професійною діяльністю.

Разом з тим університет теж отримує свої плюси – збільшення кількості студентів, розширення та оновлення ролі викладача, який повинен постійно вдосконалювати свій курс, підвищуючи кваліфікацію відповідно до інновацій, зменшення експлуатаційних витрат на навчальні корпуси та гуртожитки.

Першими перевагами цього проекту можуть скористаються студенти-іноземці з Китайської народної республіки.

За матеріалами україно-китайського інноваційного центру КНУ