Подяка Університету від Посольства України в Ліванській Республіці

15.07.2019

На ім’я ректора КНУ Леоніда Губерського надійшла Подяка від Посольства України в Ліванській Республіці.

Зокрема, у тексті йдеться про те, що Посольство України висловлює щиру вдячність за проведення 3 липня 2019 року в приміщенні КНУ імені Тараса Шевченка Першого Форуму ліванських випускників освітніх закладів України, а також підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Ліванським Університетом та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

Зазначений захід став вагомим внеском у розвиток українсько-ліванських двосторонніх відносин та сприяв зміцненню наукового співробітництва між вищими навчальними закладами України та Лівану.

Також Надзвичайний та Повноважний Посол України у Ліванській Республіці Ігор Осташ висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю між Посольством та Університетом.