Триває конкурс «Розумним Бути Модно»

09.07.2019

Шановні студенти та абітурієнти КНУ імені Тараса Шевченка. Повідомляємо, що триває Всеукраїнський конкурс «Розумним Бути Модно», переможці якого отримують грошові гранти на оплату навчання. Взяти участь у ньому можуть студенти всіх факультетів/інститутів Університету денної або заочної форми навчання.

Конкурс проводиться за соціальної ініціативи міжнародної корпорації Open Media Group у партнерстві з:

• likar.info – інформаційний портал про здоров'я та медицину;
  • e-kvytok.kiev.ua – сервіс продажу авіаквитків, жд квитків, автобусних білетів;
  • uaua.info – інформаційний портал для батьків про дітей;
  • nadra.com.ua – сервіс підбору кредитів онлайн, мікрокредитів.

Для участі у конкурсі студентові (або абітурієнтові) потрібно написати науково-дослідну роботу невеликого обсягу, та у встановленні терміни надіслати на електронну адресу education@likar.info, вказавши у темі повідомлення «На Конкурс».

Головна тема, яку студент повинен взяти за основу дослідження:

«Україна: проблеми та напрямки їх вирішення на шляху до інтеграції в ЕС»

Конкурсант самостійно визначає найбільш актуальне на його думку питання/проблему, щодо головної тематики. Проведене дослідження має бути оформлене у вигляді есе. Робота має містити чітке та аргументоване вираження бачення проблеми, методів вдосконалення, шляхів покращення, а також висновки щодо відображених в есе досліджень.

Особлива увага буде звертатися на академічну доброчесність при роботі над науковим дослідженням. Для запобігання копіюванню матеріалів з відкритих джерел, всі роботи будуть проходити перевірку унікальності.

Основні напрямки, за якими можна проводити дослідження (на вибір один або декілька):

• Економіка;
  • Менеджмент;
  • Маркетинг;
  • Психологія;
  • Політологія;
  • Журналістика.

Рекомендований обсяг роботи – до 30 сторінок формату А4 друкованого тексту, оформленого в електронному вигляді (формат .doc).

Більш детальна інформація щодо правил написання робіт, а також щодо умов конкурсу за посиланням.

Оцінювання робіт здійснюватиметься незалежним журі. Автори робіт-переможців отримують нагороди:

• 1-е місце – грошовий грант на оплату річного навчання;
  • 2-е місце – грошовий грант на оплату навчання за 6 місяців;
  • 3-є місце – грошовий грант на оплату 3 місяців навчання.

*Студенти державної форми навчання отримають грошові гранти у вигляді стипендій, відповідно до розміру оплати за навчання на факультеті.

Терміни проведення конкурсу:

• Старт конкурсу – 27.05.2019.
  • Початок прийому конкурсних робіт – 25.06.2019.
  • Deadline – 30.09.2019.
  • Оцінювання конкурсних робіт експертною радою – до 20.10.2019.
  • Оголошення переможців – 23.10.2019.

Більше інформації тут.

knu.ua/content/upload/2019/-1681055613.pdf