КНУ імені Тараса Шевченка випускає молодих спеціалістів!

05.07.2019

Головний навчальний корпус і актові зали структурних підрозділів Київського національного університету імені Тараса Шевченка вже близько місяця переповнюються радощами випускників бакалаврату й магістратури та щирими емоціями всіх, хто причетний до заключного етапу навчального процесу.

Розпочалися святкування із вручення дипломів випускникам-магістрам заочного відділення Iнституту Управлiння державної охорони України КНУ. Тож 27 червня 2019 року на плацу в Інституті відбулися урочистості з нагоди випуску слухачів, які здобули ступінь магістра за спеціальністю «251 Державна безпека». Урочисте вручення дипломів супроводжувалося виступом оркестру почесної варти Збройних Сил України. На святкову церемонію, окрім самих випускників і їхніх родичів, прибули високоповажні гості. Із щирими привітаннями й напутніми словами до слухачів звернувся начальник Управління державної охорони України, полковник Олексій Оцерклевич.

Випускники Інституту журналістики, які навчалися за ОС «Бакалавр» і ОС «Магістр», 27 червня 2019 року отримували дипломи у великій актовій залі ІЖ КНУ. Під час урочистостей студенти висловлювали теплі слова подяки своїм викладачам і наставникам, а їхні відтепер уже старші колеги зичили молоді здобути заслужене професійне визнання.

Випускники-бакалаври фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка теж 27 червня 2019 року отримували дипломи, заслужені чотирма роками навчальних зусиль. А ще в той же день педагогічний колектив Університету в актовій залі Коледжу геологорозвідувальних технологій вітав випускників КГРТ.

Чергові урочистості в Університеті відбувалися 2 липня 2019 року. У цей день дипломи вручали випускникам ОС «Бакалавр» ННЦ «Інститут біології та медицини», а також випускникам Оптико-механічного коледжу.

Потому, 3 липня 2019 року, у святковій атмосфері свої дипломи одержували випускники ОС «Бакалавр» механіко-математичного факультету КНУ, а також студенти-бакалаври факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем. Серед цьогорічних бакалаврів механіко-математичного факультету двоє випускників, якими їхні однолітки-студенти й викладачі особливо пишаються! Ці студенти – це Андрій Шабалін і Павло Сергієнко. Юнаки під час навчання в Університеті ще в 2014 році оформили академічні відпустки й за покликом запальних юнацьких сердець поїхали воювати на Схід, щоб захистити Україну від загарбників із Росії, новітнього й підступного ворога-сусіда нашої держави. Після повернення із зони бойових дій ці студенти успішно продовжили перерване навчання на механіко-математичному факультеті й цьогоріч отримали свої перші дипломи про здобуття базової вищої освіти!

Чергові урочистості відбувалися в КНУ 4 липня 2019 року. У цей день документи про вищу освіту одержували студенти-бакалаври факультету інформаційних технологій, Інституту високих технологій, а також факультету психології.

А вже наприкінці тижня, 5 липня 2019 року, святкові церемонії з нагоди вручення дипломів студентам ОС «Бакалавр» було проведено для випускників Інституту філології та ННІ «Інститут геології» КНУ імені Тараса Шевченка.

Педагогічно-викладацький колектив Університету щиро вітає своїх вихованців зі здобуттям вищої освіти й бажає кожному з них подальших життєвих, професійних і кар’єрних успіхів!

За матеріалами навчальних підрозділів КНУ