Економічний факультет відсвяткував Шевченківські дні

20.03.2019

Студенти й співробітники економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка долучилися до загальноуніверситетських урочистостей із нагоди вшанування 205-тої річниці від народження Тараса Шевченка.

Захід відбувся 14 березня 2019 року, колектив економічного факультету КНУ мав нагоду особисто поспілкуватися з Людмилою Красицькою, праправнучкою Тараса Григоровича по сестрі Катерині, президенткою Всеукраїнського культурно-наукового фонду Тараса Шевченка; професором Інституту філології КНУ Юрієм Ковалівим, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка; Людмилою Дядченко, директоркою Всеукраїнського науково-навчального центру шевченкознавства, віце-президенткою Асоціації українських письменників.

Модератором зустрічі виступив викладач кафедри історії української літератури, теорії літератури і літературної творчості ІФ КНУ, доцент Михайло Конончук.

Гості урочистої зустрічі оповіли студентам і співробітникам економічного факультету про безліч цікавих, але маловідомих широкому загалові, фактів із біографії Тараса Шевченка. Під час розмови з молоддю Шевченкового університету доповідачі звернули увагу на важливу державотворчу місію образу Тараса Шевченка для стратегії розвитку сучасної України, а також наголосили на визначній ролі молодої української інтелігенції, зусилля якої сприяють модерному прочитанню творів видатного митця й засвідчують актуальність творчої спадщини Тараса Шевченка.

Студенти економічного факультету КНУ підготували для видатних гостей насичену концертну програму: молодь артистично декламувала улюблені поезії Тараса Шевченка й виконувала пісні на його слова, під акомпанемент гітари.

Організатори урочистої зустрічі переконані, що такі й подібні заходи сприяють популяризації творчості Тараса Шевченка серед сучасної української молоді.

За матеріалами Людмили Дядченко, ІФ КНУ,

знімки – Валерій Попов, відділ зв’язків із громадськістю