Круглий стіл з питань держслужби на філософському

15.03.2019

14 березня на філософському факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Круглий стіл «Державна служба с системі забезпечення національної безпеки України».

В обговоренні актуальних питань, пов»язаних з національною безпекою в контексті реформування державної служби, а також у визначенні стратегічних напрямків підготовки державних службовців у сучасних умовах взяли участь Голова Національного агентства України з питань державної служби України Костянтин Ващенко; радник Міністра Кабінету Міністрів України Тарас Мельничук; народний депутат України, заступник Голови Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко; Президент Федерації гандболу України Андрій Мельник; директор  Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса НАН України Олег Рафальський; декан філософського факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік  НАН України Анатолій Конверський; проректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Євген Романенко та інші.

Участь у дискусії взяли також провідні науковці, очільники державних  управлінь та закладів освіти, голови спецрад та кафедр публічного управління і адміністрування, держслужбовці.

Модератором Круглого столу була заступник декана філософського факультету КНУ імені Тараса Шевченка доктор філософських наук Лариса Комаха.