Ярмарок вакансій «Імпульс» в Університеті

14.03.2019

Для студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка проведуть дводенний Ярмарок вакансій «Імпульс».

Співорганізаторами заходу виступають КНУ імені Тараса Шевченка й компанія Stud-Point. Ярмарок вакансій триватиме 19–20 березня 2019 року, у перший день події ярмарку відбуватимуться на факультеті радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем Університету, а наступного дня – в Інституті філології КНУ.

Ярмарок вакансій «Імпульс» – є безкоштовним заходом для студентів і випускників КНУ імені Тараса Шевченка. Подія покликана допомогти всім учасникам здобути чудову можливість улаштуватися на омріяну роботу в міжнародній чи українській компанії.

Цьогоріч працедавцями, що стануть учасниками Ярмарку вакансій у Києві, виступили колективи 64 компаній, серед яких такі професіонали, як Join The Idea, Aroma Kava, Metro, 1+1 Media, Lifecell, Nova Poshta, Deloitte, EY, ePravo та безліч інших. Відвідувачі Ярмарку вакансій «Імпульс» зможуть особисто поспілкуватися зі співробітниками відділів кадрів представлених компаній, за бажанням принагідно пройти співбесіду та навіть, якщо поталанить, отримати запрошення на стажування до потенційного працедавця чи одразу на роботу. Під час Ярмарку вакансій буде проведено безкоштовні тренінги, розклад яких можна переглянути за покликанням.

Відвідайте заходи Ярмарку вакансій відповідно до розкладу освітніх подій:

• 19 березня 2019 рокувід 10:00 до 17:00 – за адресою: м. Київ, просп. Академіка Глушкова, 4-г, факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем КНУ імені Тараса Шевченка (найближча станція метро – Виставковий центр);
  • 20 березня 2019 рокувід 10:00 до 17:00 – за адресою: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка (найближчі станції метро – Театральна, Університет, Площа Льва Толстого).

Довідково: Компанія Stud-Point займається організацією Ярмарк вакансій уже 9 років у п’ятьох найбільших містах України задля створення успішних кар’єрних історій. Колектив Stud-Point співпрацює з 754 партнерами-працедавцями, професійне портфоліо компанії наразі нараховує 15 освітніх і авторських проектів.