Мистецтво англомовних промов у КНУ

18.02.2019

Студенти економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка опановують мистецтво англомовних промов на інтерактивних заняттях Speech Club.

Ідею створення розмовного англомовного клубу для студентів економічного факультету Університету запропонував Олексій Халін, студент другого курсу освітньої програми «Міжнародна економіка». Корисну освітню ініціативу підтримали представники профбюро студентів економічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Заснування Speech Club у КНУ покликано допомагати студентам-економістам опановувати мистецтво промов англійською мовою у невимушеній атмосфері спілкування з однодумцями.

Наразі в Speech Club уже провели декілька занять, чергове з них відвідало 58 студентів, представників КНУ та інших закладів вищої освіти міста Києва. Організатори з приємністю відзначають, що серед студентства зростає зацікавленість заходами в Speech Club. Постійними учасниками занять вже стали представники економічного факультету й Інституту міжнародних відносин КНУ, а також студенти з НТУ України «КПІ імені Ігоря Сікорського», Київського університету імені Бориса Грінченка, Національного авіаційного університету та НПУ імені М. П. Драгоманова.

Щонайбільше в заняттях Speech Club-у студентів приваблює інтерактивний формат цих зустрічей, а також можливість набувати фахових навичок із публічних виступів. Присутні беруть участь у виконанні різноманітних завдань, тренуються в pitch-speech-інгу, speed-dating-інгу, speed-networking-інгу, проведенні презентацій, долучаються до обговорень, змагаються в різноманітних іграх. Неформальна обстановка занять сприяє тому, що учасники Speech Club-у позбавляються страху перед публічними виступами й набувають таких необхідних навичок для своєї подальшої професійної діяльності.

Організатори Speech club-у висловлюють подяку за всебічну підтримку декану економічного факультету, професору Анжелі Ігнатюк, заступнику декана з навчальної та виховної роботи, доценту Людмилі Анісімовій.

Speech Club at the Faculty of Economics: Students of a number of universities are mastering public speaking skills at the Faculty of Economics’ Speech Club.

За матеріалами економічного факультету