Важливо!

21.12.2018

Київський національний університет імені Тараса Шевченка розпочинає роботи з реконструкції та реставрації комплексу споруд по вул. Володимирській, 58, 60, 62, що є пам’яткою історії та архітектури національного значення, охоронний №260016-Н у реєстрі нерухомих пам’яток України.

Першим етапом реставрації та реконструкції є ремонтно-реставраційні роботи цегляного муру на розі вулиць Льва  Толстого та Володимирської, а саме: демонтаж аварійної ділянки  цегляного муру з терміном виконання  робіт до кінця березня 2019 року, відповідно до  узгодженої проектної документації з усіма інженерними службами міста, отриманим дозволом Міністерства культури України та погодженням Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського.

Будьте максимально обережними, проходячи повз вказаний об’єкт!