Книга пам’яті Університету

12.12.2018

Відійшов у вічність видатний вчений ХХ століття, заслужений працівник культури України, доктор філософських наук, професор В'ячеслав Олександрович Кудін.

У Шевченковому університеті працював у 1954-1994 роках з перервами на посадах старшого викладача, доцента кафедри діалектичного та історичного матеріалізму, завідувача кафедри етики, естетики та логіки, завідувача кафедри етики і естетики, завідувача кафедри теорії та методики комуністичного виховання, професора кафедри теорії соціалізму і політології, професора кафедри телебачення та радіомовлення факультету журналістики.

Був ректором Київського інституту театрального мистецтва. Викладав у Братиславському університеті, професор Техаського університету та університетів Беміджи та Mоорхед (штат Міннесота) у США.

Колектив Шевченкового університету глибоко сумує з приводу смерті колеги і науковця, та висловлює щирі співчуття родині та друзям В'ячеслава Олександровича.