КНУ впроваджує проект енергозбереження за кошти Кіотського протоколу

10.12.2018

Торгово-економічний відділ Посольства Іспанії в Україні висловив щиру подяку Київському національному університетові імені Тараса Шевченка в особі ректора Леоніда Губерського за ефективне впровадження проекту в рамках Кіотського протоколу.

Зокрема, у листі йдеться про затвердження плану розвитку проекту та наголошується, що його втілення буде здійснено упродовж найближчих місяців.

Нагадаємо, що Університет планує утеплення корпусів факультету комп'ютерних наук та кібернетики, факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем (ФРЕКС) та механіко-математичного факультету. Фінансування проекту планується здійснити за рахунок «зелених» інвестицій у рамках Кіотського протоколу коштом Іспанії (яка систематично перевищує допустиму кількість шкідливих викидів у повітря).