Новини

Здобутки університетських спортсменів

14.04.2017

13 квітня 2017 року в приміщенні Національного університету харчових технологій відбулися змагання з настільного тенісу серед збірних команд професорсько-викладацького складу ВНЗ, що розташовані на території Голосіївського району м. Києва.

Команда викладачів Київського національного університету імені Тараса Шевченка в складі Журавльова В. (механіко-математичний ф-т), Балана В. (економічний ф-т), Вікулової А. (економічний ф-т) у нелегкій боротьбі виграла бронзові нагороди змагань.

Цього ж дня в спортивному комплексі НТУУ «КПІ» проходили змагання ХІІІ літньої Універсіади України зі спортивної аеробіки.

Студент ІІ курсу магістратури ННЦ «Інститут біології» Всеволод Курочкін став бронзовим призером  в індивідуальних виступах чоловіків і в категорії змішаних пар разом зі студенткою І курсу факультету інформаційних технологій Зубрицькою Валерією.

Трохи не вистачило зусиль команді наших дівчат у складі Баранецької Анастасії (Інститут філології, 2 курс), Лютої Анастасії (ф-т комп’ютерних наук та кібернетики, 2 курс), Агафонової Катерини (ІВТ, 3 курс), Маркіної Наталі (мех-мат. ф-т, 1 курс), Грабенко Юлії (економічний ф-т, 1курс) в категорії «групи», де вони посіли 4 місце.

Вітаємо наших учасниць і призерів і бажаємо вдалих виступів у змаганнях всіх рівнів!