Новини

Більярд: Кубок Ректора

27.02.2017

26 лютого 2017 року в Більярдному клубі «Авіатор», відбувся головний турнір року – особисто-командний Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників  з більярду «Вільна піраміда».

У запеклій боротьбі, що тривала близько 12 годин, володарем Кубка став А. Голік. Друге місце посів Р. Гавриленко і третє здобув О. Безносюк.

У командному заліку вперше чемпіоном стала команда ННІ «Інститут геології» (учасники: С. Дейнеко, В. Коваль, В. Лимар), друге місце посіла команда юридичного факультету (учасники: В. Цюра, В. Шамрай, В. Нестор) і третє місце – команда факультету психології (учасники: О. Безносюк, І. Данилюк, В. Вербицький).

У турнірі «Білія» (за кількістю забитих куль до першої помилки) чемпіоном, з результатом 10 куль, стала К. Соловйова, друге місце посів А. Копистира (результат – 9 куль) і третє місце відійшло А. Голіку (результат – 8 куль).

Крім медалей, що вручалися переможцям, були також установлені перехідні кубки (командний залік, особистий залік, «Білія»).

Історія більярду продовжується – 1-2 квітня у Більярдному клубі «Авіатор» відбудеться десятий Турнір Асоціації. Також уперше буде проведено Турнір ВНЗ України серед науково-педагогічних працівників зі спортивного більярду «Вільна піраміда», де спортсмени нашого університету планують взяти активну участь та боротися за перемогу.