Новини

Наші перемоги у плаванні

29.11.2016

24 листопада 2016 року в басейні КНЕУ (Київського національного  економічного університету) відбулася відкрита Першість КНЕУ з плавання.

В змаганнях брали участь студенти-плавці КНУ імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця,   Київського національного торгово-економічного університет та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Серед плавців нашого університету переможцями стали Косенко Степан (ІІІ курс, ВІКНУ) на дистанції 50 метрів вільним стилем та Вяльцева Антоніна (ІІ курс, фізичний факультет) на дистанції 50 метрів на спині; Пивовар Олексій (ІІІ курс, ННІ «Інститут геології») виборов бронзу на дистанції 50 метрів брасом.

В естафетному плаванні наша збірна посіла 3 місце!

Гарно дебютували наші дівчата-першокурсниці Королівської Анни (І курс, Інститут філології) та Ткачишиної Анни (І курс, юридичний факультет), які трохи не дотягнули до призового подіуму і посіли 4 місця на своїх дистанціях.

Першість Голосіївського району м. Києва з плавання серед ВНЗ відбулася  25  листопада 2016 року у 25-ти метровому басейні КНУ імені Тараса Шевченка.

В програмі змагань чотири дистанції по 50 метрів всіма способами та естафетне плавання 4х50 метрів вільним стилем серед дівчат та юнаків.

Всі перші місця вибороли студенти нашого університету. Серед дівчат в особистій Першості переможницями стали Назаренко Валерія (ІІ курс, ФІТ) – 2 перших місця, Костенко Діана (І курс, ННЦ інститут біології).

У юнаків по 2 перших місця вибороли володар 15 вищих досягнень України, майстер спорту України Підвальний Ілля (ІІІ курс, ФРЕКС) та КМС Косенко Степан (ІІІ курс, ВІКНУ).

Призерами стали : Вяльцева Антоніна (ІІ курс, Фізичний факультет), Ткачишина Анна (І курс, Юридичний факультет), Евградов Павло (ІІ курс, ІМВ) та Коваль Микола (ІІ курс, ННЦ інститут біології).

Завершувалися змагання естафетами, в яких нашим дівчатам і юнакам не було рівних. Переможці та призери нагороджені медалями, грамотами та Кубками у командній Першості.

За підсумками змагань 1 місце  виборола наша збірна, на 2 місці НУХТ, 3 місце у команди  НАСБУ.