Новини

БІЛЬЯРД : СПОРТ, ЗАХОПЛЕННЯ, ТВОРЧІСТЬ.

20.04.2013
Історія більярду продовжується. Продовжується завдяки щирим прихильникам цієї гри, які є у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вже вкотре проводяться змагання з більярду серед науково-педагогічних працівників під егідою Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка налічує більше 50 спортсменів, президентом якої є ректор нашого університету академік Губерський Леонід Васильович.
З великим задоволенням інформуємо про те, що 20 квітня 2013 року в Більярдному клубі „BUFFALO” відбувся ІV особисто-командний Кубок Ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”, головний суддя змагань- проректор з науково-педагогічної роботи Бугров Володимир Анатолійович, головний секретар Бойко Сергій Михайлович, голова Київського осередку федерації спортивного більярду України.
У командному заліку чемпіоном вдруге поспіль стала команда Військового інституту (Безносюк Олександр Олексійович, Ворона Віталій Васильович , Шмаль Сергій Георгійович), друге місце посіла команда Інституту міжнародних відносин (Копистира Арсеній Миколайович, Расшивалов Дмитро Петрович, Морозов Володимир Сергійович) і третє місце - команда Юридичного факультету (Цюра Вадим Васильович, Хоменко Михайло Михайлович, Ковальчук Олександр Михайлович).
В особистому заліку чемпіоном вдруге став Копистира Арсеній Миколайович(Інститут міжнародних відносин), друге місце посіла Соловйова Катерина Георгіївна (Кафедра фізвиховання) і третє місце - Шмаль Сергій (Військовий інститут).
Слід відзначити кращого дебютанта 2012 року Соловйову Катерину Георгіївну, яка порушила гегемонію чоловіків на більярді і тільки в фінальному матчі поступилася дворазовому переможцю, кращому більярдисту 2011-2012 року.
У турнірі „ Білія ” (за кількістю забитих куль до першої помилки ) чемпіоном став з результатом 11 куль - Хоменко Михайло Михайлович (Юридичний факультет), друге місце посіла Соловйова Катерина Георгіївна (Кафедра фізвиховання) - 9 куль і третє місце - Копистира Арсеній Миколайович (Інститут міжнародних відносин) - 9 куль.
Відбулося нагородження кращих спортсменів.
Номінації Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2012 року.
Кращим спортсменом АсоціаціЇ став Копистира Арсеній Миколайович (Інститут міжнародних відносин).
Кращою командою АсоціаціЇ стала команда Військового інституту (Безносюк Олександр Олексійович, Ворона Віталій Васильович, Шмаль Сергій Георгійович).
Асоціація більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка висловлює велику подяку Директору „Buffalo Group LTD”, Президенту Асоціації розвитку більярдного спорту серед студентів України Пономаренко Анатолію Харитоновичу за спонсорську підтримку в організації всіх змагань з більярду у 2010-2013 році.
Крім кубків медалей , які вручалися переможцям, встановлені перехідні кубки(командний залік, особистий залік), які будуть зберігатися в історичному музеї університету і де вже вписані переможці Кубка ректора:
Кубок Ректора
КНУ імені Тараса Шевченка
з більярду
командний залік
2010- Інститут міжнародних відносин
(Дзюба П. В., Копистира А.М., Гнатовський М.М.)
2011- Інститут міжнародних відносин
(Дзюба П. В., Копистира А.М., Расшивалов Д.П.)
2012- Військовий інститут
(Безносюк О.О. ,Шмаль С.Г., Ворона В.В.)